У Львові 24 медиків інфіковані коронавірусом

У Львові продовжують тестувати на коронавірус осіб, які належать до групи ризику — це водії пасажирського транспорту, соціальні працівники та представники комунальних служб. Серед тих, хто контактує з великою кількістю людей, перебувають і медичні працівники.

Як повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб, станом на 22 квітня протестували 2869 медиків та зроблено 177 ПЛР-тестів. Насамперед тестуванням охопили сімейних лікарів, працівників реанімацій та приймальних відділень, реєстратур, лаборантів. Де експрес-тести були позитивні — проводили ПЛР тестування.

У місті протягом карантину зафіксували 24 випадки інфікування медичних працівників, серед них 4 лікарі, 8 медсестер, 2 санітарки, 9 лаборантів і 1 рентген-лаборант. 4 медики вже одужали, ще 4 перебувають в стаціонарі, а 16 осіб лікуються амбулаторно. Тяжких перебігів захворювання серед медиків немає.

Всього експрес-тестуванням у місті охопили 9 тисяч осіб.

Як повідомила керівниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна, станом на 23 квітня на Львівщині підтверджено 282 випадки інфікування коронавірусом, із них 12 випадків — летальні, 32 пацієнти одужали.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 104 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: