Home » Новини Львова » У Львівському університеті відкрили сучасну мультимедійну лабораторію

У Львівському університеті відкрили сучасну мультимедійну лабораторію

Сучасна мультимедійна лабораторія перша у Львівському інверситеті ім. І. Франка, її обладнали інтерактивною дошкою та 20-ма сучасними комп’ютерами.

Використовуючи можливості лабораторії студенти зможуть застосувати інтерактивні методи навчання, стати учасниками онлайн лекцій та проводити скайп семінари з носіями іноземних мов.

Загалом на факультеті навчається 1,5 тис студентів за 4 спеціальностями, серед яких є слов’янські мови – польська, чеська, словацька, болгарська, сербська, словенська, хорватська, російська мова та література. Скористатися перевагами лабораторії також зможуть викладачі та студенти інших спеціальностей вишу.

“Інвестиції в освіту та сприяння в організації матеріального забезпечення навчального процесу є дуже важливими. Презентована аудиторія стала вже другою сучасною лабораторією, яку цьогоріч відкрили на базі університету – у травні відбулося урочисте відкриття Лабораторії інновацій. Сподіваємося надалі створювати більше можливостей для розвитку наших студентів”, – зазначив проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації ЛНУ ім. І. Франка Віталій Кухарський

Проект реалізували за фінансової підтримки Посольства Болгарії в Україні.

Повідомляє: GalInfo

Цей допис уже прочитано 438 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: