У Львівському мистецькому центрі презентують проєкт «Анімація арт-опору в окупації»

Вже сьогодні о 17.00 годині у Львівському муніципальному мистецькому центрі презентують анімовані роботи учасників херсонської «Резиденції в окупації», інформує Львівська міська рада.

Це проєк херсонських  митців та мисткинь, що пережили окупацію, виставка робіт триватиме триватиме до 30 січня.

«Анімація арт-опору в окупації»  має на меті промоцію в інфопросторі художніх висловлювань тих хто вже пережив загарбників або досі залишається під прицілом ворога. Частина презентації є результатом «Резиденції в окупації», яку в квітні 2022 року організувала арт-критикиня та кураторка Юлія Манукян. Тоді до неї долучилися художники, що працюють з різними медіа, такими як живопис, графіка, фотографія, відео, інсталяція, тексти тощо, які хотіли не залишатися пасивними спостерігачами жахливих подій.

«Тепер, коли херсонська художня спільнота розпорошена по різних містах і країнах, соціальні медіа є такими, що дозволяють нам бути ближчими один до одного, розробляти спільні проєкти, ділитися болючим досвідом і мистецькими рефлексіями. Адже війна не тільки не спинила творчих людей, а й відкрила в них здатність до свідомого «культурного» спротиву. Його «анімація» допомагає вийти на значно ширші кола різноманітних спільнот будь-де. Оживлені сюжети картин і малюнків, створених херсонцями за часи окупації, увійдуть в серце кожного, хто любить і підтримує Україну», – наголошують організатори.

 

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: