У Львівській області заступника міського голови обвинувачують у розкраданні на закупівлях

Львівська прокуратура передала до суду справу щодо заступника міського голови райцентру на Львівщині, якого звинувачують у розкраданнях на закупівлях для пунктів обігріву.

За інформацією поліції, заступник міського голови одного з райцентрів на Львівщині під час закупівлі дронів, електрогенераторів та модемів Starlink вказав підлеглим провести закупівлі у конкретної компанії-постачальника за завищеними цінами. Ця змова призвела до втрати бюджету міста понад 930 тис. гривень.

«Окрім цього, за його вказівкою з міського бюджету проведено повну оплату коштів суб’єкту господарювання. Однак безпідставно не враховано, що поставлений товар звільняється від оподаткування, відповідно в суму перерахунку не мали враховувати податок на додану вартість», – вказано в повідомленні поліції.

Зазначено, що посадовцю повідомили про підозру за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. За це йому загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі. Наразі справу передали до суду.

У повідомленні поліції не вказано, про яке саме місто йдеться, але вказано, що досудове слідство здійснював Червоноградський районний відділ поліції.

Фото ілюстративне.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: