Home » Новини Львова » У львівському суді зникли речові докази

У львівському суді зникли речові докази

У кримінальному провадженні щодо екс-заступниці головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні зникли речові докази.

Про це повідомили у вівторок, 18 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

«Прокуратура Львівської області скерувала 16 червня до Личаківського районного суду Львова обвинувальний акт стосовно колишнього заступника головного лікаря з медичної частини Львівської обласної клінічної лікарні за підозрою у вчиненні нею кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

«З метою прийняття у провадженні судом законного та об’єктивного рішення органами прокуратури забезпечено належне підтримання публічного обвинувачення, в ході якого до суду передано докази, зокрема, матеріальні носії інформації, на яких зафіксовані результати негласних слідчих (розшукових) дій. У ході судового засідання, яке відбулось 12 червня , головуючим суддею Світланою Леньо оголошено про втрату цих матеріальних носіїв».

«При цьому суддя заявила про призначення у суді внутрішньої службової перевірки, яка триватиме до 25 червня. З метою забезпечення повноти та достовірності службової перевірки, прокуратурою області 13 червня цього року скеровано лист начальнику територіального управління Державної судової адміністрації України щодо участі у цій перевірці уповноваженого представника органу», – повідомили також в обласній прокуратурі.

Цей допис уже прочитано 95 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: