Home » Новини Львова » У львівському садочку, де отруїлися шестеро дітей, виявили порушення санітарних норм і стафілокок

У львівському садочку, де отруїлися шестеро дітей, виявили порушення санітарних норм і стафілокок

Держпродспоживслужба та Лабораторний центр МОЗ у Львівській області завершили епідрозслідування у ДНЗ №168 у Львові, де шестеро вихованців потрапили в лікарню з гострою кишковою інфекцією. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповіла заступниця начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби Львівщини Олена Улашина.

«Ми разом з лабораторним центром МОЗ у Львівській області провели перевірку дитячого садочка. Виявили порушення. Наприклад, там, де були сирі риба і м’ясо, брудні овочі, водночас готували салати. На кухні також не було термометрів, що вимірюють температуру всередині м’ясних і рибних страв, тобто був відсутній контроль за їхньою готовністю. Ще ми виявили, що на частину страв не було технологічних карток», – каже вона.

Окрім харчоблоку, фахівці перевірили групи, в яких вчились діти, які захворіли.

«В одній групі виявили, що інвентар для прибирання групи зберігався в туалеті для персоналу – це порушення. Також обстежили персонал – 21 людину. У трьох помічників вихователів груп виявили золотистий стафілокок. Наразі їх відсторонили на 10 днів від роботи для лікування», – говорить чиновниця.

Змиви з поличок з іграшками, з посуду, з інвентаря, з приладів також показали наявність патогенів, зокрема – золотистого стафілококу.

Як повідомлялось раніше, у садочку тимчасово призупиняли навчання, проте, за словами Олени Улашиної, з 16 квітня він відновив роботу.

«Лабораторний центр провів заключну дезінфекцію. На садочок склали протокол і винесли припис за порушення санітарних норм. Працівники, які лікуються, до роботи ще не повернулись», – зазначає вона.

Нагадаємо, шестеро дітей з ДНЗ №168 потрапили до інфекційної лікарні протягом 6-10 квітня з діагнозом «гостра кишкова інфекція». П’ятьох з них госпіталізували, а батьки однієї дитини відмовились від стаціонарного лікування.

Фото: Кореспондент

У львівському садочку, де отруїлися шестеро дітей, виявили порушення санітарних норм і стафілокок

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

У львівському садочку, де отруїлися шестеро дітей, виявили порушення санітарних норм і стафілокок

Цей допис уже прочитано 112 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: