Home » Новини Львова » У Львівському ресторані на весіллі отруїлося чимало людей

У Львівському ресторані на весіллі отруїлося чимало людей

У понеділок, 10 червня, до Львівської обласної інфекційної лікарні госпіталізовано 18 людей, з них троє дітей.

Усі вони у суботу, 8 червня, були на весіллі у ресторані «Червона рута», що на вул. Хуторівка, 26 у Львові. Попередній діагноз – гостра кишкова інфекція, повідомила ZAXID.NET головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко.

«Наразі маємо 20 звернень: 18 осіб госпіталізовано (з них троє дітей), двоє людей відмовилася від госпіталізації. На весіллі було 100 гостей, то кількість хворих може зрости. Попередній діагноз: гостра кишкова інфекція», – каже Наталія Тімко.

Заступник директора львівського лабораторного центру Олег Когут повідомив, що ще четверо людей, які були на весіллі, лікуються у лікарні Новояворівська.
До інфекційної лікарні хворі почали поступати у неділю. Спершу їх було шестеро, а до ранку понеділка їхня кількість зросла вже до 18.
У лікарні у Новояворівську у неділю була лише одна дитина, а у понеділок госпіталізували ще троє людей, що були на весіллі. Усі госпіталізовані скаржилися на нудоту, блювоту, біль у животі, підвищення температури. До тих симптомів приєдналась діарея. Що стало причиною спалаху кишкових інфекцій наразі невідомо.

Цей допис уже прочитано 128 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: