Home » Новини Львова » У львівському парку заплановані будівельні роботи

У львівському парку заплановані будівельні роботи

У 2019 році в парку «Знесіння» планують облаштувати спортивний комплекс, дитячий майданчик, встановити нові колиби, придбати нові лавки для облаштування центральної алеї парку й зробити капiтальний ремонт дорiжки від вулиці Довбуша до вулиці Лісної.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 січня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: “На усі ці роботи у бюджеті розвитку передбачено близько одного мільйона гривень. Зокрема, на нові колиби в бюджеті розвитку передбачено 150 тисяч гривень”.

Директорка парку «Знесіння» Уляна Тарас зазначила: “Цього року заплановано облаштувати спортивний та дитячий майданчики. Один буде розташований біля гори Степана, майже поруч біля адміністрації, а другий – на Чернечій алеї. На ці об’єкти в бюджеті розвитку передбачено чимало грошей – 90 тисяч гривень на спортивний майданчик та 490 тисяч гривень – на дитячий”.

Уляна Тарас розповіла також: “Дитячий майданчик буде по вулиці Довбуша, одразу біля адміністрації”.

Директорка парку «Знесіння» поінформувала також про те, що планується заміна старих альтанок поруч озера та закупівля нових лавок. 

Директорка парку «Знесіння» зазначила: “Також ми плануємо зробити капітальний ремонт доріжки на території РЛП «Знесіння» від вулиці Довбуша до вулиці Лісної. Все буде зроблено згідно з нормами, бо по доріжці ідуть комунікації, тобто вона має бути зйомна і її не можна заливати асфальтом.”

Уляна Тарас зазначила також: “Окрім того, станом на сьогодні, Природоохоронний фонд погоджує виготовлення дерев’яних, екологічних сходів на Чернечу Гору. Минулого року такі сходи були встановлені на Лисій горі, їхня особливість в тому, що виготовлені вони з екологічних матеріалів”.

Фото: misto.ridne.net

 У львівському парку заплановані будівельні роботи

Цей допис уже прочитано 238 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: