Home » Новини Львова » У Львівській області суд засудив одного з організаторів перекриття траси Львів – Рава-Руська.

У Львівській області суд засудив одного з організаторів перекриття траси Львів – Рава-Руська.

Суд у Львівській області засудив до 3,5 років в’язниці одного з організаторів перекриття траси Львів – Рава-Руська, що підбурював до національного конфлікту.

Про це інформує прокуратура Львівської області. 

Засуджений – активіст з Хмельницької області. У 2017 році він разом із іншими особами перекрив дорогу в Жовтівському районі, спровокувавши масові автомобільні затори та аварійну ситуацію, спричинивши безлад на дорозі.

Чоловік обвинувачувався у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, поєднане з розпалюванням національної ворожнечі), ч. 2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків), ст. 293 (групове порушення громадського порядку) Кримінального кодексу.

У прокуратурі зазначили, що правопорушники під виглядом представників нацменшини закликали до розпалювання міжнаціональної ворожнечі мячяіж українцями та поляками. Зокрема, вимагали приєднати Львівську область до території Польщі.

Тоді Служба безпеки України назвала збіг обстрілу генконсульства Польщі в Луцьку та перекриття невідомими особами траси біля Львова частиною інформаційної спецоперації спецслужб Росії.

Фото: ua1

У Львівській області суд засудив одного з організаторів перекриття траси Львів – Рава-Руська.

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 169 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: