Home » Новини Львова » У львівській багатоповерхівці знесуть 8 поверхів

У львівській багатоповерхівці знесуть 8 поверхів

Суд зобов’язав замовника знести самочинно добудовані 8 поверхів у багатоповерхівці на вул. На Нивах. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У мерії розповіли, що починаючи з 2016 року Інспекцією ДАБК у м. Львові неодноразово проводились заходи державного архітектурно-будівельного контролю щодо будівництва на вул. На Нивах у м. Львові. Замовника двічі було притягнено до адміністративної відповідальності за недопущення посадових осіб Інспекції до об’єкта будівництва для проведення перевірки, а також за невиконання припису про зупинення виконання підготовчих та будівельних робіт та за виконання будівельних робіт без документа, що дає право на їх виконання. Окрім того, 28.12.2016 р. та 12.01.2017 р. замовницю притягнено до адміністративної відповідальності за невиконання приписів про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

За результатами перевірки Інспекція встановила, що будівельні роботи на об’єкті на вул. На Нивах проведено не лише всупереч приписам Інспекції про зупинення будівельних робіт, без реєстрації відповідного документа на початок виконання будівельних робіт, але й з порушенням містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки. Так, не було забезпечено проїзду з усіх сторін проектованого будинку та доступу пожежників, нормативної кількості місць зберігання автотранспорту, порушено поверховість. До того ж, було порушення Плану зонування Шевченківського району м. Львова на земельній ділянці, що не відведена для будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Враховуючи порушення, Інспекція ДАБК у Львові подала позов про знесення самочинно збудованого об’єкта.

За результатами розгляду цієї справи, 19 липня цього року Львівський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про знесення самочинно збудованих 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 поверхів будинку з компенсацією замовником витрат, пов’язаних із його знесенням.

За апеляційним позовом, Восьмий апеляційний адміністративний суд має переглянути рішення суду першої інстанції, яке, в разі залишення його без змін, набере законної сили з моменту винесення постанови апеляційним судом.

Цей допис уже прочитано 64 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: