Home » Новини Львова » У ЛОДА «взялися» за врегулювання питання стрімкого зростання цін на паливо.

У ЛОДА «взялися» за врегулювання питання стрімкого зростання цін на паливо.

Підвищення цін на паливо пояснюють зростанням курсу валют та цін на нафту.

Вчора, 07 лютого, у Львівській облдержадміністрації відбулася зустріч щодо перевірки законності стрімкого зростання цін на пальне.

За запрошенням ЛОДА на зустрічі були присутні громадські активісти Львова, в тому числі представники ГО “Авто Євро Сила “, “БУР”, “Пріоритет права”, ГО “Рабів до раю не пускають” та клубу автолюбителів “VTP Club”.

З доповідями виступали представники  Державної фіскальної служби, Антимонопольного комітету України та представник мережі заправок «ОККО» у Львові.

Зокрема, начальник 3-го відділу досліджень і розслідувань Антимонопольного комітету Галина Боса зазначила, що підвищення цін на пальне є частково обґрунтоване. Однією з перших причин є зростання курсу валют, а також підвищення розміру мінімальної зарплати в Україні. А всі інші сторони ще слід проаналізувати. Представників мережі заправок «ОККО» зростання цін на пальне теж не задовольняє. Пояснюють тим, що у них суттєві втрати продажу, але економіка диктує свої ціни. Причини зростання вбачають у таких факторах: підвищення курсу євро й долара, а також ріст цін на нафту.

Громадські активісти все ж вважають таке стрімке зростання цін зовсім необґрунтованим. Очевидно, приводом для скликання такої зустрічі в ЛОДА стала запланована на 10 лютого акція проти підвищення цін на пальне, яка відбуватиметься біля АЗС найвідоміших постачальників пального у Львові.

У ЛОДА «взялися» за врегулювання питання стрімкого зростання цін на паливо.

У ЛОДА «взялися» за врегулювання питання стрімкого зростання цін на паливо.

У результаті зустрічі заступник голови ЛОДА Замлинський Ростислав запропонував громадським активістам створити робочу групу, яка й займатиметься врегулюванням питання щодо встановлення цін на паливо.

Сюжет: Марта Шала, Віра Гаман

Відео: Віталія Вертелецька

Цей допис уже прочитано 428 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: