Home » Новини Львова » У ЛОДА відбулась зустріч присвячена програмам для вищої, шкільної освіти від ЄС

У ЛОДА відбулась зустріч присвячена програмам для вищої, шкільної освіти від ЄС

Сьогодні, 19 червня, у межах інформаційної кампанії Представництва ЄС в Україні ʺБудуймо Європу в Україніʺ у Львівській обласні державній адміністрації відбулась зустріч, присвячена програмам для вищої, шкільної освіти, а також для випускників.

Повідомляє прес-служба ЛОДА.

ʺСьогодні ми приїхали до Львова. Це наша перша акція тут. Ми розробляємо такі проекти для того, щоб поширювати інформацію про Європейський Союз, відносини ЄС з Україною. В межах цього проекту ми відвідуємо всі обласні центри в Україні кожного року, а також невеличні містаʺ, – зазначила представник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Ірина Стаднійчук.

Відтак, у межах заходу презентували освітні можливості від Європейського Союзу. Окрему  увагу приділили можливостям для бібліотек та можливостям культурних та спортивних подій.

Зазначимо, що у межах візиту делегації Представництва ЄС до Львова, Червонограда, а також Новояворівська упродовж 19-21 червня організують низку заходів для молоді, представників бізнесу та неурядових організацій регіону серед яких: семінари, ігри, публічні презентації, тренінг-дискучії тощо.

Візит Представництва ЄС до Львівської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні.

Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Цей допис уже прочитано 79 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: