Home » Новини Львова » У Личаківському районі, склалася катастрофічна ситуація

У Личаківському районі, склалася катастрофічна ситуація

На Плугівському водогоні що забезпечує водою Личаківський район, склалася катастрофічна ситуація. 

Про це повідомив депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк, йдеться на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

На Плугівському водогоні, а це гілка, яка подає воду з Золочівського району у Львів і забезпечує Личаківський район, склалася катастрофічна ситуація. Труба – в жалюгідному стані, і численні прориви, які трапляються все частіше, загрожують функціонуванню водогону взагалі. Найкритичніша ситуація склалася в районі Лисинич – Глинянського тракту, що добре видно на фотографіях.

“Водогін проходить через житловий квартал, що загрожує підтопленням та руйнуванням будинків, які знаходяться поруч. Умови праці працівників водоканалу в ситуації, що склалася, добре видно. Про тисячі кубометрів втрат води вже годі говорити. Стан труби також очевидний”, – зазначає депутат.

За словами Юрія Кужелюка, зараз частина водогону перекладена.

“Старі стальні труби замінено на чавунні, які будуть служити вічно, оскільки чавун не піддається корозії. Найкритичнішою залишається ситуація в районі вул. Бігової серед житлового масиву. На даний час виготовлена ПКД на перекладення дірявого водогону вздовж вулиці Глинянський Тракт. На неодноразові звернення до виконавчих органів щодо необхідності термінового фінансування робіт лунали запевнення, що це буде здійснено у 2020 році”, – каже вона.

4ece064f098117b2fed1efb1e1535e9f.md.jpg 8563b5c26c406df3ec373a4cd62d4c36.md.jpg f4f9da5304450a2f0cc71b78abdd893b.md.jpg

Цей допис уже прочитано 2877 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: