Home » Новини України » У Києві розпочався мітинг власників авто на єврономерах.

У Києві розпочався мітинг власників авто на єврономерах.

У четвер у парламенті розглядатимуть законопроекти про розмитнення.

Про вимоги акцію під стінами ВРУ йдеться в публікації про акцію на офіційній сторінці громадської організації “Авто Євро Сила” у Facebook:

“1. Вимагаємо прийняти народні правки до законопроектів 8487, 8488, що передала “Авто-Євро-Сила” через депутата Наталію Веселову, а саме, прибрати коефіцієнт віку у формулі розрахунку акцизу, що знизить його практично до незначного для автомобіля будь-якого віку, але формально полегшить прийняття змін до діючого закону, так як збережеться формальна наявність акцизу. Таким чином нове повне доступне розмитнення складе (ПДВ+Мито+Військовий збір+Акциз) все разом близько 40% від вартості авто на постійній основі для кожного українця. Таким чином, бюджет України отримає миттєво декілька мільярдів доларів надходжень до бюджету, за рахунок розмитнення автомобілів вже ввезених до України, а також декілька мільярдів доларів, від завезення вживаних автомобілів, звичайними українцями, що чекають на доступне розмитнення. Також буде вирішена проблема єврономерів, які стануть на українські номери. 

2. Вимагаємо щоб Верховна Рада поставила на голосування та скасувала правки Комітету податкової та митної політики від 6 листопада 2018, як дискримінаційні, корупційні та не народні.

3. Вимагаємо відкритого діалогу по прийняттю народних правок з профільними міністерствами та депутатами, широкого професійного обговорення правок з громадою включно з обговоренням по областях України.

4. У разі неприйняття вимог протестувальників, щодо доступного розмитнення ніхто не гарантує не початок масових безстрокових акцій непокори в кожній області України.”

Також до акції долучилися перевізники, які виступають проти підвищення цін на пальне і припинення знищення доріг через бездіяльність голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка.

Цей допис уже прочитано 31 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: