У КИЄВІ ПРИХИЛЬНИКИ СААКАШВІЛІ ЗНІМАЮТЬ БРУКІВКУ: ТРЕТІЙ МАЙДАН НЕ ЗА ГОРАМИ?

Активісти почали споруджувати барикаду та знімати бруківку у центрі Києва.

РБК Україна повідомляє, що сьогодні, 5 грудня, у Києві проходить операція по затриманню Міхаеля Саакашвілі, лідера політичної партії “Рух нових сил”. Кілька годин тому на спеціальному брифінгу Генеральний прокурор України Юрій Луценко оголосив, що колишній президент Грузії намагається захопити державну владу в Україні:

Операція стосується співробітництва ряду політиків, в першу чергу, Міхаеля Саакашвілі, з членами злочинного угруповання Януковича, зокрема, Сергія Курченка, за гроші Саакашвілі і наближені до нього особи проводили фінансування ініційованих ним акцій протесту  з метою захоплення державної влади в Україні”, – цитує Юрія Луценка “Комсомольська правда”.  Цю інформацію підтверджує також видання BBC Україна.

“Зафіксовано отримання з російської сторони до оточення Саакашвілі біля півмільйона доларів США. Приблизно половину суми вилучили у наближеного до Саакашвілі громадянина України Северіона Донгадзе під контролем українських служб – з переписуванням номерів і купюр і фіксацією передачі, – уточнив Генпрокурор.

Варто зауважити, що востаннє бруківку в центрі столиці знімали під час Революції Гідності.

Останні новини  стосовно затримання Міхаеля Саакашвілі: як передає BBC Україна., адвокат Міхаеля Саакашвілі Руслан Чорнолуцький повідомив, що пан Саакашвілі вже вільний і прямує до Верховної Ради, і можливо навідається на Банкову. Нагадаємо, що самі активісти відчинили двері автомобіля поліції і витягнули звідти затриманого Міхаеля Сакакашвілі.

Верховна Рада о 16:00 планує заслухати на своєму засіданні керівництво правоохоронних органів – Генпрокуратури, СБУ, НАБУ і САП. Підніматиметься зокрема і питання ситуації довкола пана Саакашвілі.

Фото: BBC Україна.

 

Цей допис уже прочитано 1384 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: