Home » Новини Львова » У Києві помер Юліан Циганко – учасник АТО зі Львова.

У Києві помер Юліан Циганко – учасник АТО зі Львова.

Військовий два роки лікувався після складних поранень, які отримав на посту. 

Юліан Анатолійович Циганко народився 12 вересня 1975 року у Львові. Навчався у Львові. За професією був столяром. Новину про смерть львів’янина опублікувала сьогодні, 16-го жовтня,  прес-служба Львівської міської ради.

Ветеран 24-ї бригади імені короля Данила Юліан Циганко помер 16 жовтня у військовому госпіталі в Києві після тяжкого поранення на фронті та 35 місяців боротьби за життя. Юліан Циганко у листопаді 2015 року, перебуваючи на посту, отримав поранення у руку та живіт. Ворожа куля вразила печінку та кишківник воїна. Лікарі провели десятки операцій, щоб покращити його стан.

У вересні Юліан Циганко повернувся із лікування у Відні, яке оплачували волонтери. На жаль, операції вагомого результату не принесли, чоловік відразу потрапив до палати в госпіталі. Помер боєць сьогодні в Києві у військовому госпіталі о 08.10 год.

Юліан Циганко у 2014 році пішов добровольцем у 3-ій батальйон територіальної оборони «Воля», де прослужив 1 рік. Був демобілізований. Після двох місяців повернувся на службу в ЗСУ.

Громада міста Львова співчуває та сумує. Героя поховають у Львові. Деталі буде повідомлено згодом.

Інформація та Фото: Styler – РБК-УкраинаУкраїна молода

Цей допис уже прочитано 7 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: