Home » Новини Львова » У крамниці Львова потрапило 750 кг помело з токсичними пестицидами.

У крамниці Львова потрапило 750 кг помело з токсичними пестицидами.

На разі встановлюються торгові точки, де може продаватися фрукт із “зараженої” партії.

У крамниці Львова потрапило 750 кг помело з токсичними пестицидами.

На територію Львівщини потрапили 750 кг медового помело з Китаю, у якому знайшли небезпечні пестициди. Про це повідомляє “ZAXID.NET” із посиланням на заступника керівника ГУ Держпродспоживслужби Львівщини Ростислава Волошина: спеціалісти служби зараз намагаються встановити торгові точки, у яких можуть бути фрукти з цієї партії.

«Ми зв’язались із власником фірми-дистрибютора ТОВ «Ріджент плюс», що зареєстрований у Львові. Там нам повідомили, що до Львова з Китаю було завезено 750 кг помело через голландського імпортера саме з тієї партії, у якій виявили пестицид ізокарбофос. Дистрибютор продав їх фізичній особі-підприємцю Ігорю Хмілю. Зараз ми встановлюємо зв’язок з ним, щоб дізнатись, куди саме розвезли ці фрукти, щоб їх вилучити, – сказав Ростислав Волошин. – Але проблема в тому, що ці фрукти завезли ще в кінці жовтня, а партія невелика, тому невідомо, чи ще щось залишилось».

“ZAXID.NET” пише, що ФОП Ігор Хміль зареєстрований у селі Ременів Кам’янка-Бузького району, однак зв’язатись з ним також наразі не вдалось.

Окрім того, за словами Ростислава  Волошина, Держпродспоживслужба Львівщини домовилась із керівництвом оптового ринку «Шувар» про те, що там передаватимуть на лабораторний контроль кожну нову партію цих цитрусів.

28 листопада низка обласних управлінь Держпродспоживслужби поширили інформацію, що до країн Східної Європи та України зокрема завезли партію медового помело, у якому виявили небезпечний високотоксичний пестицид ізокарбофос.

Фото: Високий Замок

https://zaxid.net/news/

Цей допис уже прочитано 290 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: