У Києві спортсмени побили журналістів, які знімали сюжет про дотримання карантину

У Київському Гідропарку група чоловіків, які займалися на спортивному майданчику під відкритим небом, напала на журналістку телеканалу ZIK та оператора. Як з’ясували журналісти «Фрази», один з нападників вже затримано.

Знімальна група з’ясовувала, чи дотримується Коронавірусние карантин в парку і виявила на спортивному майданчику безліч тренуються спортсменів. Чоловіків обурила відеозйомка та після прохання журналістки пояснити, як вони пояснюють свою присутність на спортмайданчику під час карантину, спортсмени пішли на знімальну групу врукопашну.

«Нас намагалися побити, нас штовхали, мене і оператора вдарили, намагалися розбити камеру і лаялися», – розповіла журналістка.

На відео можна розглянути, як чоловік спортивної статури штовхає журналістку і нападає на оператора. Інший спортсмен заявляє, що це єдине місце, де зараз можна тренуватися і йому «наплювати на заборону» і «плювати на закон». Також молода людина висловив переконання, що йому «ніхто нічого не зробить».

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що спортсмена, який «плював на закон», уже затримали.

«Громадянин, який напав вчора на журналістів знімальної групи телеканалу” ЗІК “затриманий. Той самий, що вчора кричав: “Мені плювати на Закон” і “Мені за це нічого не буде”. Поліція свою роботу виконала. Далі справа за судом. Дякую київську поліцію за швидку і ефективну роботу із затримання хулігана і захист прав журналістів », – написав, зокрема, Геращенко.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 79 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: