Home » Новини Львова » У Києві скасували заборону на продаж алкоголю у нічний час. Що відомо про Львів?

У Києві скасували заборону на продаж алкоголю у нічний час. Що відомо про Львів?

Львів’янин, автор закону щодо надання місцевим радам права обмежувати продаж алкоголю вночі про рішення Верховного суду стосовно скасування заборони продажу алкоголю вночі у Києві, і його вплив на нічний продаж алкоголю у Львові:

У Києві скасували заборону на продаж алкоголю у нічний час. Що відомо про Львів?

«Верховний суд скасував заборону продавати алкоголь вночі. Але це ніяк не вплине на Львів. Поясню, бо від ранку вже отримав багато дзвінків від львів’ян.

Верховний суд скасував рішення Київради (від 2017р.) про заборону продавати алкоголь вночі. Проте, ця судова практика ніяк не пошириться на Львів, де діє така ж заборона.

Багато міст України свого часу заборонили продавати в себе алкоголь вночі з питань безпеки і зменшення рівня злочинності. Їхні рішення масово оскаржували підприємці, в тому числі у Львові та Києві.

Тому в 2018 році парламент ухвалив поданий мною законопроект відповідно до якого місцеві ради отримали повноваження встановлювати такі обмеження.

Відтак, всі рішення рад про обмеження продажу алкоголю у нічний час прийняті після 24 квітня 2018 року – є чинними і законними!

Львів зробив правильно і змінив своє рішення від 2010 року про обмеження продажу на нове (від грудня 2018р.), опираючись на зміни в законодавстві.

Верховний суд, натомість, прийняв постанову, що стосується рішення Київради від 2017 року. Ця ситуація – яскравий приклад недосконалої роботи судової системи. Розгляд судових справ затягують на роки, а вони потім виявляються неактуальними через зміни в законознавстві.

У Львові продавати алкоголь вночі – заборонено з 22:00 до 10:00.

І надалі особисто буду продовжувати відстоювати таку заборону. Бо це хоч і не комплексний, але таки крок до зменшення вживання алкоголю та зменшення рівня злочинності.

 

Цей допис уже прочитано 105 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: