Home » Новини Львова » У Києві розслідують дії начальника поліції Василя Віконського. Результати вже 5 грудня

У Києві розслідують дії начальника поліції Василя Віконського. Результати вже 5 грудня

5 грудня комісія Нацполіції України в Києві, яка проводить внутрішнє розслідування дій начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Василя Віконського під час сумнозвісних подій у Соснівці, завершить свою роботу та оприлюднить результати. Про це сьогодні під час апаратної наради повідомив перший заступник голови облради Львівської області Богдан Гагалюк.

Він нагадав, що минулого місяця активісти і депутати Львівщини їздили до Києва з пікетами та вимогами звільнити Василя Віконського.

– Нам пообіцяли, що 5 грудня вже будуть результати. Після чого очільники Нацполіції приїдуть до Львова і повідомлять нам ці результати, – сказав Богдан Гагалюк.

Нагадаємо, полковника Василя Віконського призначили на посаду очільника поліції Львівщини 4 вересня.

А вже 21 вересня активісти почали вимагати його відставки. Причиною стали сутички між поліцією та активістами у селі Соснівка Львівської області. До того часу, тобто з 1 вересня, активісти блокували залізничні колії, аби не дати вагонам з російським вугіллям проїхати на збагачувальну фабрику в Червонограді.

21 вересня сталися всім відомі сутички між поліцією та активістами. Після чого спочатку депутати Червонограда почали вимагати звільнення Василя Віконського та націоналізації Львівської вугільної компанії. До цих вимог приєдналися активісти Львова та депутати Львівської обласної ради. І навіть очільник Львівської обласної адміністрації Маркіян Мальський попросив полковника Віконського написати заяву на звільнення. Хоча головний полісмен області відмовився це зробити. Як повідомляла ІА Syla.news, порушення в діях поліції і особисто Василя Віконського шукали і шукають комісії різного рівня. Так, постійна комісія Львівської облради з питань діяльності правоохоронних органів знайшла порушення.
 Пише SYLA NEWS

У Києві розслідують дії начальника поліції Василя Віконського. Результати вже 5 грудня

Цей допис уже прочитано 55 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: