У Харкові зруйнована майже вся енергетична інфраструктура

Міський голова Харкова, Ігор Терехов, підтвердив інформацію про масові руйнування критичної енергетичної інфраструктури міста внаслідок атак з боку російських сил. За його словами, практично всі енергетичні об’єкти, включаючи приватні, постраждали від атак.

“Вже зруйнована практично вся критична енергетична інфраструктура, приватна теж розтрощена,” – заявив Терехов.

Ситуація для енергетичної галузі стала дуже складною, проте незважаючи на це, у Харкові паніки серед місцевих мешканців не виникло. Наразі в місті продовжують проживати 1,3 мільйона людей.

Ігор Терехов наголосив, що ні місцева влада, ні військові не бачать приводів для евакуації мешканців з Харкова.

Він також зазначив, що атаки російських військ останнім часом стають все більш інтенсивними, з використанням снарядів більшого радіусу дії, в тому числі із застосуванням комплексів С-300. Однак, мер заспокоїв громадян, стверджуючи, що російські війська не підійшли ближче до міста.

“Поки ні ми, ні військові не бачимо приводів для евакуації з Харкова. Це частина російських ІПСО, щоб залякати і змусити нервувати містян”, – заявив Терехов.

У разі потреби, в Харкові цілодобово діють пункти незламності. Після обстрілів вони прийняли вже 28 тисяч людей. У школах організовано безкоштовне харчування для мешканців. За останній рік вже видано 10 мільйонів порцій їжі.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: