У Кабміні пояснили, за що підніматимуть зарплату держслужбовцям

Закон України “Про державну службу” передбачає поетапне підвищення рівня оплати праці всім держслужбовцям тільки з одночасним підвищенням ефективності їх роботи.

Про це заявив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, коментуючи різницю в оплаті праці співробітників, які працюють тривалий час, і тих, які приходять за конкурсом у міністерства, що реформуються, повідомляє Урядовий портал.

“Закон передбачає поетапне підвищення зарплат усім держслужбовцям, а не лише співробітникам директоратів. Тобто, з часом не буде розриву в оплаті праці між старими і новими співробітниками. Система буде збалансована. Це відбудеться в кінці реформи – у 2020 році”, – сказав Саєнко.

Міністр вважає, що не є правильним рішенням підвищувати зарплати державним службовцям без підвищення ефективності їх роботи та чіткої системи оцінки їх ефективності. “Тому цей процес відбуватиметься поетапно. Після набору співробітників у директорати ми займемось усією державною службою”, – сказав урядовець.

Він також наголосив, що створення та набір кадрів у директорати – це лише перший з етапів реформи, результатом якої має стати мобільна, компактна та ефективна державна служба, орієнтована на потреби громадян.

За словами міністра, у Державному бюджеті – 2018 закладені всі необхідні кошти, щоб забезпечити виплати заробітних плат новим співробітникам директоратів. Крім того, у 2018 році очікується другий транш фінансової підтримки реформи державного управління в рамках співробітництва з ЄС у розмірі 20 млн євро. Українська сторона виконує всі необхідні індикатори для її отримання. “Ми їх отримаємо, якщо виконаємо всі необхідні індикатори реформування держуправління, закладені в угоді про співробітництво. Ми вже прийняли цілий ряд необхідних рішень, отримали досить позитивну оцінку перших конкурсів”, – наголосив Саєнко.

Більш того, додав він, уряд затвердив Концепцію єдиної електронної системи управління персоналом, яка передбачає повний перехід в електронний режим та автоматизацію управління персоналом на держслужбі.

Цей допис уже прочитано 1060 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: