Home » Новини Львова » У Яворівському районі почала роботу сонячна електростанція.

У Яворівському районі почала роботу сонячна електростанція.

Будівництво електростанції розпочали з листопада минулого року.

Сьогодні, 1 листопада, в межах ХVIII Міжнародного економічного форуму відбулось відкриття цілого енергоострову в Яворівському районі, – повідомляє “Дивись Інфо”.

Потужну сонячну електростанцію відкриватимуть в дві черги. Станом на сьогодні, запрацювала вже перша черга, потужність якої становить 36,5 мВт, а річне виробництво – приблизно 41 млн кВт/годин. Другу чергу відкриватимуть у грудні.

Участь у відкриті також взяв перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Директор компанії “Еко-Оптіма” Максим Козицький розповів журналістам, що дана сонячна станція охоплює 140 га, перше черга – це 70 гектар, які вже повністю забудовані. А також, що тут є 135 тисяч сонячних модулів

За його словами, якщо брати потужність цієї першої черги, то в денний період можна було б забезпечувати електроенергією половину Яворівського району.

“Проте підстанція видає потужність, яка потім йде до підстанції “Укренерго” в загальну мережу України. Відповідно до українського законодавства, вся електроенергія, яка виробляється на всіх електростанціях йде в загальну мережу, де подавцем електроенергії є державна компанія “Енергоринок”, – пояснив Максим Козицький.

 

Фото: Дивись Інфо

Цей допис уже прочитано 33 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: