До 25-ї міської клінічної лікарні у Харкові доставили чоловіка з вогнепальним пораненням. Він у тяжкому стані. Повідомляє Суспільне

“Виклик був на вулицю Луї Пастера. О 4:20 ранку, здається. Коли приїхали на місце за кілька хвилин, то з’ясували, що друзі відвезли [пораненого] самостійно до 25-ї лікарні. Його прооперували саме там”, — сказав Суспільному директор Центру екстреної медицини катастроф Віктор Забашта.
Обставини пригоди Забашті невідомі.
Стан пораненого — тяжкий, повідомила речниця Харківської міськради Ольга Мірошниченко з посиланням на головного лікаря 25-ї лікарні.
За інформацією з неофіційних джерел відомо, що в людину у автомобілі (попередньо, пасажира) вистрілив патрульний поліцейський після того, як машина наїхала на нього. Відео пораненого з лікарні опублікували у соцмережах. Також викладено запис, на якому видно отвори в автомобілі, ймовірно, від стрільби та закривавлений одяг.

Отвори в автомобілі.
Речниця патрульної поліції Харківщини Ангеліна Диська сказала, що наразі прокоментувати подію не може. Інформація готується.