Home » Авторські матеріали » У гості в Брюховичі: як невеличке селище перетворилося на європейське містечко.

У гості в Брюховичі: як невеличке селище перетворилося на європейське містечко.

Облаштування спортивно – ігрового майданчику, капітальний ремонт зупинок,облагородження бібліотеки, ремонтні роботи поліклініки й не тільки.

У гості в Брюховичі: як невеличке селище перетворилося на європейське містечко.

10 кілометрів від Львова і ми уже в селищі Брюховичі. Доїхали швидко, воно й не дивно, бо дороги тут куди кращі, аніж в окремих провінційних містах.

Облаштування спортивно – ігрового майданчику, капітальний ремонт зупинок, облагородження бібліотеки, ремонтні роботи поліклініки й не тільки – останні проекти, які вдалось реалізувати селищній раді.

Нещодавно у селищі встановили й шахові столи. Відтепер діти матимуть можливість грати в шахи і на свіжому повітрі. Тож не дивно, якщо тепер учасників у гуртку побільшає.

На вулиці Антона Макаренка видніється брюховицька школа. Її будівництво тут називають «проектом сторіччя».  Ймовірно, що за два роки дітлахи уже зможуть сісти за парти.

Цьогоріч у селищі влаштували й тротуар, тож місцеві не приховують свого задоволення.

Родзинкою Брюхович є оновлений дитячий садок. У двох корпусах тут навчається близько 250 дітей.  А найголовніше, що діткам тут подобається. Кольорові іграшки, м’якенькі ліжка та смачне какао створюють у садочку домашній затишок.

У Брюховичах взялись і за реконструкцію Народного дому. Тут діти можуть займатись у театральних студіях, вокальних й танцювальних гуртках.

Також тут встановили камери відеонагляду, відреставрували статую Матері Божої. А от планами на майбутнє селищний голова ділиться і з нами.

Таким чином невеличке селище Брюховичі швидкими темпами перетворюється на красиве й затишне Європейське містечко.

Марта Шала, Віра Гаман, Віталія Вертелецька

Цей допис уже прочитано 1172 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: