Home » Новини Львова » У фірми-забудовника Григорія Козловського прокуратура знайшла порушення

У фірми-забудовника Григорія Козловського прокуратура знайшла порушення

Головна прокурорка Львівщини Ірина Діденко ініціює перед судом питання законності забудови компанії AVALON на вул.Липинського, 27 у Львові.
У фірми-забудовника Григорія Козловського прокуратура знайшла порушення

Про це Ірина Діденко написала у пості в Фейсбук.

“Прокуратура вимагатиме у львівських забудовників законного оформлення всіх документів, аби не постраждали люди та міський бюджет, – йдеться у її повідомленні. –  Прокуратура ініціює перед судом питання законності забудови на вул. Липинського у м. Львові. Попередньо з’ясували, що земельна ділянка, яка забудовується, в жовтні 2014 року, без достатніх підстав, перейшла з власності львів’ян у приватну. Як наслідок, люди, які інвестують у будівництво квартир, можуть залишитись ошуканими, а міський бюджет вже 5 років недоотримує кошти”.

Діденко пояснила, що для того або запобігти незаконному відчуженню землі міста в інтересах міськради, прокуратурою скеровано до суду позов щодо витребування з незаконного володіння вказаної земельної ділянки. І повідомила, що за клопотанням прокуратури суд наклав арешт та заборонив відчуження та розпорядження цією землею.

Нагадаємо, що на ділянці на вул. Липинського, 27 у Львові компанія «Авалон Юніон», яку пов’язують із депутатом ЛМР Григорієм Козловським, планує будувати кілька багатоповерхівок.

Цей допис уже прочитано 99 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: