Home » Кримінал » У Дрогобичі на робітниками, які обікрали підприємство, відбувся суд.

У Дрогобичі на робітниками, які обікрали підприємство, відбувся суд.

У Дрогобичі судили робітників, які обікрали підприємство на ₴150 тис.

У Дрогобичі торгові агенти ТзОВ “Старт-Захід”під керівництвом служби охорони обікрали у 2005 році підприємство більш ніж на 150 тисяч гривень. Через 13 років суд поставив крапку по цій справі. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише Status Quo – Львів.

Як зазначається у матеріалах рішення суду, начальник служби безпеки ТзОВ “Оверко”, будучи службовою та матеріально-відповідальною особою, в обов’язки якого входило забезпечення економічної безпеки ТзОВ “Старт-Захід”, організував у 2005 року в м. Дрогобичі стійку злочинну групу, в склад якої увійшли два його помічника та два торгових агента Дрогобицької філії ТзОВ “Старт-Захід”.

У Дрогобичі на робітниками, які обікрали підприємство, відбувся суд.

Торгові агенти отримували від приватних підприємців – клієнтів ТзОВ “Старт-Захід” гроші кошти як оплату за поставлений товар та не віддавали їх у касу, а передавали начальнику служби безпеки. Суми були невеликі – десятки та сотні гривень, проте за кілька місяців група обікрала підприємство на 151233 гривень.

Крім цього, голова злочинної групи в липні 2005 року шляхом зловживання своїм службовим становищем привласнив 2 пневматичні пістолети з кулями, які придбав на гроші підприємства. А також обдурив кількох людей. Зокрема, видурив у жінці 6 000 доларів як задаток за неіснуючу квартиру, 15000 доларів – в іншої жінки, нібито на розвиток бізнесу та придбання для неї автомобіля, ще 1900 доларів – у чоловіка, як задаток за автомобіль. Двоє його підлеглих також вкрали з ливарного цеху ВАТ “Белмаз” індуктор від печі вартістю 6000 гривень.

Начальника служби охорони підприємства затримали на території озера неподалік с. Уличне Дрогобицького району. Своєї вини в інкримінованих йому злочинах він не визнав та пояснив суду, що він в ТзОВ “Оверко” працював начальником служби охорони та жодного відношення до зібрання грошей і здачу їх в касу товариства не мав. Касир товариства виручку отримувала по перерахунку через банк, отримувати готівку за поставлений товар вона не мала права. Керівництво товариства не ознайомлювало його з обов’язками начальника служби охорони, жодної посадової інструкції він не підписував. Крім того, він не був у товаристві матеріально-відповідальною особою, жодного документу про це не підписував. Щодо обдурювання людей та виманювання в них грошей на автомобілі, квартиру та бізнес – заявив, що вони його з цього приводу оговорюють. Також не визнали своєї вини й інші обвинувачені, окрім одного охоронця – у крадіжці індуктору з ливарного цеху.

Проте винність підсудних була повністю доведена доказами, зібраними як під час досудового, так і судового слідства.

2 липня 2018 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області визнав організатора злочинної групи винним у скоєнні злочинів, передбачених ст.ст. 190 ч.4, 190 ч.2, 190 ч.3, 191 ч.3, 263 ч.2 КК України, та призначив покарання за сукупністю 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна, з позбавленням права займати посади, пов’язані із матеріальною відповідальністю, строком на 3 роки. У відповідності до вимог ч.5 ст. 72 КК України зарахувати у відбування призначеного судом покарання час знаходження обвинуваченого під вартою під час досудового розслідування і судового розгляду кримінального провадження з 15.05.2007 року по 21.06.2017 року, з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі.

Торгові агенти отримали по 5 років позбавлення волі, з застосуванням ст. 77 КК України, та звільнені від покарання з випробуванням на 2 роки.

Два охоронці отримали по 6 та 6,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Ще одного охоронця, який брав участь у крадіжці індуктору, отримав 3 роки позбавлення волі та був звільнений від обраного основного покарання з випробуванням на 2 роки.

Окрім того, вони повинні компенсувати потерпілим заподіяну шкоду.

На вирок може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області на протязі 15 діб з дня його оголошення.

Цей допис уже прочитано 480 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: