У Чернівцях, «заражений коронавірусом» священник, навмисно прийшов до редакції ЗМІ, аби її закрили на карантин

 Інцидент, за словами місцевих журналістів, стався у редакції видання “Молодий Буковинець” після того, як вони написали, що у 20 святих отців Чернівецько-Буковинської  єпархії УПЦ МП виявили COVID-19.

Як повідомляє ТСН, секретар архімандрит Никита (Андрій Сторожук) навідався до редакції видання, аби поспілкуватися із авторами матеріалу. 

“Ви ж написали вчора, що в мене COVID-19. Я прийшов, щоб закрити на карантин газету взагалі”, – заявив святий отець журналістам.

Пізніше архімандрит написав листа до Служби безпеки України, у якому попросив перевірити епідеміологічний стан в редакції ЗМІ після свого візиту та, за потреби, “закрити установу на повний карантин”.

Архімандрит Никита УПЦ МП звернувся в СБУ.

Архімандрит Никита УПЦ МП звернувся в СБУ.

Також Чернівецько-Буковинська єпархія оприлюднила власну заяву, вимагаючи провести дезінфекцію «Молодого Буковинця», відправивши головного редактора на самоізоляцію.

“Звертаємося до СБУ, головного санітарного лікаря, Національної поліції провести повну дезінфекцію редакції “Молодого Буковинця” від вірусу COVID-19 та відправити колектив та головного редактора на самоізоляцію, з причини того, що вони сьогодні контактували з “інфікованою” людиною (згідно з достовірним діагнозом редакції МБ)”, – йдеться у повідомленні.  

 

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 79 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: