У Брюховичах збудували перший в Україні котеджний комплекс для учасників АТО

У Брюховичах, збудували котеджне містечко «Bruhsell» для учасників АТО, яке розташоване в найближчому передмісті Львова, у престижному районі елітного селища. Комплекс по вул. Невеличука, 4а з усіх боків оточений лісом, який захищає мешканців від галасу та метушні, насичує навколишню атмосферу киснем.

Учасник бойових дій Андрій розповідає, завдяки селищній раді відтепер має власне помешкання.

    «Приїхавши з АТО після ротації написав заяву в селищну раду, завдяки селещній раді ми отримали земельні ділянки». – говорить Андрій

Більше 30-ти військових сьогодні проживають у котеджному комплексі та цілком задоволені умовами проживання у будинках. А ми нагадуємо, що придбати житло у котеджному містечку можуть усі охочі, які мріють про власну оселю. Володимир Доманський – голова селищної ради розповів звідки виникла ідея створення котеджного містечка:

« Історія цього кварталу розпочалася у 2015 році, коли перші хлопці почали приходити з війни. Згідно постанови Кабінету Міністрів пріоритетність в наданні земельних ділянок є для атовців. Ми знайшли можливість, розробити квартал і надали ці земельні ділянки хлопцям, які воювали».

Котеджний комплекс в Брюховичах – це перший комплекс для учасників АТО в Україні аналогів немає. Детальніше в нашому сюжеті.

Цей допис уже прочитано 4655 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: