Home » Новини Львова » У Брюховичах запрацює електронна демократія

У Брюховичах запрацює електронна демократія

Брюховичі стали сто дев’яносто третьою (193-ю) громадою в Україні, яка втілює ці технології, та чотирнадцятою 14-тою в області!

10 червня між Брюховицькою селищною радою та Міжнародною благодійною організацією «Фонд «Східна Європа» в рамках реалізації Програми міжнародної технічної допомоги «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади»(#EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією, підписано спеціальний Меморандум: Про взаємодію і співпрацю щодо впровадження «E-DEM» – єдиної платформи місцевої електронної демократії.

Завдяки впровадженню такої програми мешканці Брюхович отримують легкий і зручний доступ до використання інноваційних механізмів їх участі у вирішенні місцевих проблем, налагодження результативної співпраці з органами місцевої влади завдяки кільком інструментам електронної демократії:

– Це система місцевих петицій
– Сервіс «#Громадський_бюджет», де можна пропонувати свої проекти розвитку регіону
– Сервіс «#Відкрите_місто» – приблизний аналог Гарячої лінії міста Львова
– Сервіс «Електронні консультації з громадськістю», який надає органам місцевої влади можливість залучати пропозиції мешканців щодо питань розвитку міст та громад, організовувати обговорення нових проектів тощо.

«Дані системи сприятимуть вирішенню конкретних проблем громади, які знаходяться в компетенції селищної ради (запис на прийом до голови селищної ради, замовлення та видача довідок), спроститься комунікація між громадянами та селищною радою та підвищиться її ефективність», – повідомив на своїй сторінці у Facebook селищний голова Брюховичів Володимир Доманський.

У Брюховичах запрацює електронна демократія

Платформа «E-DEM» зовсім скоро працюватимуть на основі нового веб-сайту Брюховицької селищної ради.

Ситуація у Брюховичах до 2019 року

Брюховицька селищна рада звернула увагу на  велике бажання громадян впливати на владу.

Ще рік тому ми створили сторінку селищної ради, в соціальній мережі facebook, для більшого контакту та діалогу з мешканцями. Це дало певний результат, щодня надходило десятки звернень та пропозицій. Крім цього на початку 2018 року Брюхоцька селищна рада долучилася до співпраці з містом Львова в рамках програми «Гаряча лінія», кожен мешканець отримав можливість в режимі нон-стоп звертатися на гарячу лінію зі скаргами які миттєво надходять кваліфікованим працівникам нашого виконавчого комітету.

Але це не стало кінцевою точкою для селищної ради куди ми хотіли би рухатися. Вебсайт селищної ради, який був створений ще на початку 2010 року, за 9 років суттєво застарів, та функціонально мало відповідає потребам громади. Щоб це виправити, навесні цього року ми дали старт роботам по створенні абсолютно нового, зручного та доступного до громади інформаційного ресурсу (веб-сайту) селищної ради за прикладами прогресивних міст України (яскравий приклад Дрогобич).

Даний ресурс запрацює орієнтовно за місяць. Селище стане ще більш відкритим для громади. Ми готові надати усю необхідну інформацію як впроваджувати наші заходи та реалізовувати їх навіть з невеликим штатом працівників. Не потрібно чекати на європейські цінності – потрібно їх реалізовувати негайно! – про це повідомляє преса Брюховичі.

 

Цей допис уже прочитано 136 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: