Home » Культура » У Брюховичах влаштовують Всеукраїнський турнір з дзюдо.

У Брюховичах влаштовують Всеукраїнський турнір з дзюдо.

“Це перша спортивна подія такого формату, яка пройде у Брюховичах”, – організатори.

У Брюховичах влаштовують Всеукраїнський турнір з дзюдо.
Нещодавно у Брюховичах відкрився Народний дім (або ж по-іншому – Будинок культури) «Просвіта», який став центром дитячої та юнацької творчості. Тут активно відкриваються  різноманітні гуртки та спортивні секції.  «Просвіта» відкриває свої двері повністю для усіх ідей та пропозицій! Тому на пропозицію клубу дзюдо «Легіон» та за підтримки громадської організації «Наші Брюховичі» в селищі пройде перший всеукраїнський турнір «Кубок Брюхович з дзюдо». Саме народний дім «Просвіта» на один день перетвориться в майданчик для боротьби.
Змагання розраховані на дітей віком до 14 років. В турнірі заявили брати участь більше сотні молодих борців з усієї України та навіть гості з Молдови.
«Це стане першою спортивною подією такого формату, яка пройде у Брюховичах. Такими заходами селище стимулює дітей більшу увагу звертати на заняття у гуртках або ж у спортивних секціях у вільний від навчання час. Народний дім «Просвіта» відкрив для брюховицької громади нові можливості, якими треба користати», – розповідає один з організаторів змагань Віталій Денега.
“Lemberg News Info” виступає інформаційним партнером змагань.
Захід проходитиме за сприяння Брюховицької селищної ради, об’єднання «Разом до змін» та ТзОВ «Бадер Україна”.
Щодо реєстрації та участі у турнірі можна звертатися за телефоном: +38 (067) 998 28 97 – Андрій Костюк,стосовно організації турніру –  Віталій Денега, +38 (093) 887 41 74.
Початок змагань: 23 грудня, 09:00.
У Брюховичах влаштовують Всеукраїнський турнір з дзюдо.
У Брюховичах влаштовують Всеукраїнський турнір з дзюдо.
Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 185 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: