Home » Новини Львова » У БРЮХОВИЧАХ ВИЯВЛЕНО НЕЗАКОННЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ.

У БРЮХОВИЧАХ ВИЯВЛЕНО НЕЗАКОННЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ.

На території військового містечка у Брюховичах несанкціоновано складуються тверді побутові відходи.

Про це на своєму сайті повідомляє Державна екологічна інспекція у Львівській області.

Працівниками Держекоінспекції у Львівській області в рамках розгляду звернення проведено позапланову перевірку щодо фактів незаконного зберігання та розміщення відходів в смт. Брюховичі Львівської області.

В ході проведення перевірки встановлено, що на території військового містечка № 210 в смт. Брюховичі по вулиці Прилуцькій, 14 Шевченківського району м. Львова несанкціоновано складуються тверді побутові відходи в кількості 5-ти насипів загальним об’ємом 78 куб., що є порушенням ст. 164 Земельного кодексу України, ст. 35 Закону України “Про охорону земель” та ст. 52 КУпАП

Враховуючи вищенаведене, після отримання Держекоінспекцією у Львівській області інформації щодо нормативно-грошової оцінки земельної ділянки квартирно-експлуатаційному відділу м. Львова будуть нараховані збитки відповідно до методики затвердженої Міністерством охорони навколишнього природного середовища від 27.10. 1997 № 171 за засмічення земельних ресурсів твердими побутовими відходами, – йдеться у повідомлення Держекоінспекції.

Фото: portal.lviv.ua

Цей допис уже прочитано 772 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: