Home » Новини Львова » У Ботанічному саду відбудеться концерт «Шампанські очі» до дня народження Скрябіна

У Ботанічному саду відбудеться концерт «Шампанські очі» до дня народження Скрябіна

17 серпня о 20:00 год у Ботанічному саду імені Івана Франка відбудеться масштабний концерт «Шампанські очі»,  присвячений українському співаку Андрію Кузьменку. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Цього дня йому виповнився б 51 рік.

«З ініціативи батьків Скрябіна відбудеться непересічна подія у пам’ять культової особистості, патріота України, великого мандрівника та вихідця з Львівщини. Кращі твори Андрія будуть звучати виключно голосами інструментів серед природи Ботанічного саду», – розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

У програмі заходу  прозвучать відомі пісні з репертуару Кузьми Скрябіна у виконанні естрадно-симфонічного оркестру під керівництвом відомого українського диригента Миколи Віталійовича Лисенка.

«Проект “Шампанські очі” – це екстрадно-симфонічна версія хітів Андрія, зокрема “Спи собі сама”, “Мам”, “Люди, як кораблі” і, звісно ж, пісня із однойменною назвою проекту. 

Прем’єра проекту відбулась у грудні минулого року,  музиканти проїхали 15 міст Україною. Хоч у музиці не звучать слова, але там є теми у стилі Поля Моріа, який означає радість і люди після концертів відчувають почуття щастя», – розповіла мама українського співака Ольга Михайлівна.

Родзинкою заходу стане виступ італійського співака та композитора Альфонсо Олівера, який виконає пісню «Мам».

«Мені дуже приємно, що стільки людей пам’ятають нашого сина.  Особливо це відчувається напередодні  його дня народження та загибелі.  Стільки людей  з усієї України та із закордону приходять його відвідати на могилу у Брюховичах. Там є книга пам’яті, де люди роблять свої записи про те, що не встигли сказати Кузьмі за життя. П’ятий рік Андрійка не має і книга уже закінчується.  Те, що сьогодні його твори, покладені на виконання симфонічним оркестром,  – це дуже цікаво. Мені приємно, що стільки людей підтримують проведення концерту “Шампанські очі”», – зазначив батько Скрябіна Віктор Кузьмич Кузьменко.

Окрім того, організатори запрошують усіх охочих  дотримуватись дрес-коду та взути кеди, бо як говорив Кузьма: «Яка різниця, скільки років твоїм кедам, якщо ти гуляєш у них Парижем!?». 

Цей допис уже прочитано 112 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: