У Бахмуті норвезькі волонтери потрапили під обстріл та були поранені

Окупанти продовжують щоденно обстрілювати Бахмут. Під час однієї з атак поранень зазнали двоє волонтерів з Норвегії. Про це повідомляє видання VG.

Ці двоє чоловіків – волонтери-медики, які надавали допомогу постраждалим від російської агресії українцям.

“Просто хочу повідомити, що Сандер отримав поранення в Україні. Зараз його везуть у лікарню Дніпра на операцію. Він отримав опіки та уламкове поранення. Внутрішні органи у нього не пошкоджені”, – повідомила мати Сандера, одного з поранених.

Він приїхав в Україну в понеділок, а в четвер відправився на першу місію. Волонтерам дали завдання допомогати пораненим. Щойно вони забрали посадили їх у автівку, снаряд влучив у транспорт влучив снаряд, розповів Йонсен. Декілька людей, які були з ними, загинули, зазначив норвезький волонтер.

“Вони двічі бомбили по одному й тому ж місцю. Потім почали обстріл району, коли побачили, що ми вижили.”
– зауважив він.

Що стосується Трелвіка, то він зазнав опіків 30 – 40% тіла, а також має осколкові поранення. Це розповіла його мама. Вона додала, що минулося без ушкодження внутрішніх органів волонтера. Наразі його разом з Йонсоном доправили до Дніпра. У шпиталі їм надаватимуть необхідну медичну допомогу. За її словами, влада Норвегії готується евакуювати волонтерів на батьківщину через територію Польщі.

У міністерстві закордонних справ Норвегії знають про те, що сталося. Водночас коментувати інцидент журналістам у відомстві відмовилися.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: