Home » Новини Львова » У 27 пацієнтів Львівщини не підтвердили діагноз коронавірус

У 27 пацієнтів Львівщини не підтвердили діагноз коронавірус

У період з 8:00 години до 15:00 години 23 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 2 осіб. Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко. Пише Варта1

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 39 осіб. На самоізоляції знаходяться 33 осіб. За увесь час виписано – 34 пацієнтів.

Стан усіх хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У 1 пацієнтки наближений до важкого. Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 106 людей.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. Ще 23 результати тестів – від’ємні на коронавірус. За увесь час в сумі у 27 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 79 осіб. У двох пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Одна особа знаходиться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

Як додатково проінформував заступник директора з медичної частини Львівської обласної інфекційної лікарні, Ігор Берник:”Сьогодні надійшло 24 результати ПЛР дослідження на COVID-19. Серед отриманих результатів 1 є позитивним. Це жінка, 1969 року народження, яка повернулась 8.03 з однієї з країн Європи.”

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 335 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: