Home » Новини Львова » Цьогоріч у Львові 54 людини отруїлися чадним газом

Цьогоріч у Львові 54 людини отруїлися чадним газом

6 березня о 19.24 у квартирі на вул. Папоротна 8 (Залізничний район, ЛКП «Сяйво») отруїлися чадним газом чоловік, 1976 року народження, та дівчинка, 2006 року народження. Причини події встановлюються.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

Чоловік госпіталізований у стані легкого ступеня важкості (8% карбоксигемоглобіну) в обласну клінічну лікарню, дитина – у стані легкого ступеня важкості (11% карбоксигемоглобіну) у міську дитячу клінічну лікарню.

7 березня о 02.33 у квартирі на вул. Свенціцького 7 (Галицький район, ЛКП «Снопківське») отруїлася чадним газом дівчина, 1997 року народження, госпіталізована у стані легкого ступеня важкості (6% карбоксигемоглобіну) в обласну клінічну лікарню. Причини події встановлюються.

Також 7 березня о 02.39 у квартирі на вул. Городоцька, 47 (Галицький район, ЛКП «Айсберг») отруїлася чадним газом дівчинка, 2007 року народження, госпіталізована у стані легкого ступеня важкості (12% карбоксигемоглобіну) у міську дитячу клінічну лікарню. Причини події встановлюються.

З початку року у Львові 54 людини постраждали через отруєння чадним газом. Львів’ян закликають дотримуватися правил безпеки при використанні для опалення газових та електронагрівальних приладів.

Цей допис уже прочитано 225 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: