Home » Новини Львова » Цього року у Львові планують модернізувати 57 ліфтів

Цього року у Львові планують модернізувати 57 ліфтів

Цього року у Львові планують відремонтувати 57 ліфтів. На їм модернізацію виділено 40 мільйонів гривень.

Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Станом на сьогодні з бюджету виділено 40 млн гривень згідно з Програмою по модернізації ліфтів. Це буде технічна експертиза, модернізація, ремонт, заміна, диспетчеризація ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я на 2017-2023 роки. Тобто ми виділяємо 40 млн гривень і плануємо зробити 57 ліфтів. Станом на сьогодні ми готуємо титульні списки для затвердження на депутатських комісіях, після чого почнемо виготовляти проектно-кошторисну документацію, проходити експертизу, проводити тендер і розпочинати роботи. У 2017 році було відремонтовано 12 ліфтів, ремонт проводило ЛКП «Львівсвітло» на суму 5,4 млн гривень. Окрім цього, було виділено кошти на ремонт 10 ліфтів на суму 3,5 млн гривень.

У цю Програму включено 29 ліфтів закладів охорони здоров’я загалом і 2269 ліфтів, які є у комунальній власності та будинках ОСББ. На будинки ОСББ кошти виділяються на департамент житлового-господарства та інфраструктури, цьогоріч також плануємо освоювати ці кошти», – зазначив начальник управління житлового господарства Владислав Іванов.

Станом на сьогодні з 2298 ліфтів налічується 2189 ліфтів (95 %), які відпрацювали 25-річний ресурс, і з кожним роком їх кількість зростає приблизно на 70 ліфтів. Фактично до 2020 року 99 % ліфтів відпрацюють 25 і більше років. Через недостатність коштів, необхідних для експлуатації та нормативного проведення ремонтно-відновлювальних робіт у ліфтовому господарстві, за останні 10 років спостерігається інтенсивне старіння ліфтів і, як наслідок, систематичне їх зупинення з технічних причин, а потреба у коштах на ремонт щорічно зростає. Саме тому було прийнято технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я м. Львова на період 2017-2023 роки, згідно з якою до 2023 року планують замінити та модернізувати 2189 ліфтів, аби покращити житловий рівень мешканців міста Львова через створення безпечних та комфортних умов проживання.

Цей допис уже прочитано 383 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: