“Ціна відстрочки голосування зростають з кожним днем” – Байден про допомогу для України

Україна чекає на допомогу від Сполучених Штатів Америки, адже Президент Джо Байден знову звернувся до Конгресу, закликавши “зробити це”. За його словами, ціна відстрочки голосування щодо двопартійного документу з національної безпеки зростає щодня. Про це повідомляє Джо Байден у Twitter (X).

Законопроект, який обговорюється, передбачає надання допомоги Україні, озброєння країни, вкладання коштів у оборонно-промислову базу США. Також, відзначається, що ця допомога дозволить Ізраїлю захиститися від “ХАМАС” та надасть більше гуманітарної допомоги палестинському цивільному населенню.

“Давайте зробимо це”, – закликав він.

Байден підкреслив, що кожен день відстрочки може коштувати дорого. У своєму зверненні до Конгресу він висловив обурення щодо відсутності рішучості прийняття рішення щодо надання допомоги.

Нагадаємо, що Сполучені Штати вже ввели санкції проти Росії 23 лютого перед другою річницею вторгнення в Україну та відповідно до подій, пов’язаних із смертю російського опозиціонера Олексія Навального. Пропозиція виділити понад 60 мільярдів євро допомоги Україні теж стала об’єктом гострої політичної дискусії.

Спікер Пентагону Сабріна Сінгх попередила, що у випадку відмови надати допомогу, Україні доведеться вибирати, за які населені пункти Збройних Сил України буде вести боротьбу, враховуючи наявні ресурси. Посол України в США Оксана Маркарова наголосила на “критичній нестачі” військової техніки та висловила переконання у необхідності надання підтримки “ще вчора”.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: