Home » Новини України » “Це огидно, і ми чекаємо вибачень”: реакція на висловлювання чеського журналіста про Зеленського

“Це огидно, і ми чекаємо вибачень”: реакція на висловлювання чеського журналіста про Зеленського

Ян Фінгерленда, чеський журналіст, назвав Володимира Зеленського єврейським клоуном.У відповідь посольство України в Чехії вимагає від місцевих ЗМІ вибачень за публікацію цієї статті. Про це в Twitter заявила прес-служба посольства. 

Шановний Český rozhlas Plus, ви вважаєте, що з цією статтею все гаразд? Це огидно, і ми чекаємо вибачень”, – йдеться у повідомленні. 

В ефірі чеського радіо Ян Фінгерленд сказав, що Україна не має репутації, а народ обрав “єврея Зеленського” лише від безвиході, оскільки політика всіх інших президентів була безуспішною, передає 112 Україна.

Також у матеріалі про Зеленского було сказано, що він стане президентом лише в тому випадку, якщо прем’єр-міністром України стане ще один “єврейський політик” Володимир Гройсман. Тоді, на думку автора статті, Україна буде єдиною країною, “де євреї обіймають найвищі посади”. 

Відомо, що Володимир Зеленський народився в єврейській родині у Кривому Розі. 

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. Громадяни обирали між Володимиром Зеленським і Петром Порошенком.

Центральна виборча комісія обробила 100% електронних протоколів. Згідно з результатами обробки, Володимир Зеленський набирає 73,22% голосів, Петро Порошенко – 24,45%. Всього в голосуванні взяли участь 18 млн 63 тис. 850 громадян України.

Фото: www.rbc.ua

"Це огидно, і ми чекаємо вибачень": реакція на висловлювання чеського журналіста про Зеленського

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

"Це огидно, і ми чекаємо вибачень": реакція на висловлювання чеського журналіста про Зеленського

Цей допис уже прочитано 555 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: