Home » Кримінал » Троє затриманих за контрабанду наркотиків вийшли на свободу

Троє затриманих за контрабанду наркотиків вийшли на свободу

Троє з дев’яти затриманих у Києві за контрабанду кокаїну учасників міжнародного злочинного угруповання вийшли на волю.

Про це заявив перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін, повідомили у Департаменті комунікації Нацполіції.

Аброськін нагадав, що усім дев’ятьом затриманим суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави, розмір якої коливався від 3 до 100 млн гривень. Він повідомив, що двоє підозрюваних, серед яких і організатор, внесли застави, у подальшому суд змінив їм запобіжний захід на домашній арешт в нічний час доби без застосування електронних засобів контролю. Крім того, підозрюваним змінено розмір застави – до 500 тисяч грн.

Ще одному фігуранту справи, додав Аброськін, суд змінив розмір застави з 3 млн грн до 570 тис. грн. Застосування електронного засобу контролю стосовно нього теж не передбачено. Цей підозрюваний також сплатив заставу. Таким чином, наголосив Аброськін, з-під варти вийшли три фігуранти справи. Ще одному підозрюваному суд змінив розмір застави з 26 до 3 млн.Аброськін зауважив, що серед затриманих зловмисників є громадянин України, який перебував на свободі, хоч і фігурує у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства. Крім того, були затримані громадяни Російської Федерації, Великої Британії та підданий Королівства Нідерланди. Зокрема, громадянин РФ перебуває у міжнародному розшуку за вчинення наркозлочинів.

Громадянин Великої Британії, за інформацією правоохоронних органів цієї країни, 14 разів притягався до відповідальності за вчинення 28 кримінальних правопорушень, серед яких – злочини проти власності, громадського порядку, а також наркозлочини. Громадянин Нідерландів притягувався на батьківщині до відповідальності за контрабанду 800 кг кокаїну.

У цьому зв’язку Аброськін попередив американських партнерів про можливі ризики, пов’язані з виїздом цих осіб за межі країни.

Нагадаємо, що йдеться про учасників угруповання, які 2 липня попалися на контрабанді 400 кг кокаїну. Члени міжнародного угрупування транспортували наркотичні речовини до всіх країн Західної Європи. Також виявлено потужний канал постачання кокаїну з Колумбії.

Цей допис уже прочитано 61 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: