Home » Культура » Третій міжнародний фестиваль Параджанова відбудеться у Львові

Третій міжнародний фестиваль Параджанова відбудеться у Львові

У серпні відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль Параджанова на Левандівці.

Із 19 по 24 серпня у Львові відбудеться вже традиційний культурно-мистецький фестиваль Параджанова.

Цього року Левандівський парк і культурно-мистецький центр “Супутник” втретє стануть місцем творчої синергії та експерименту в рамках міжнародного Фестивалю, патроном якого є відомий режисер Сергій Параджанов.

Організатори події обіцяють представити відвідувачам: експозицію від митців у центрі «Супутник», кіно просто неба в Левандівському парку, Ніч театру та літературні читання, музичні події, лекції та дискусії за участі зіркових гостей; майстер-класи для дітей та дорослих, Гала-концерт до Дня Незалежності.

“Новим напрямком сучасної культури, представленим на третьому Фестивалі Параджанова на Левандівці стане електронна музика. Poison Clan презентуватиме на Фестивалі майстер–класи, dj-сети та долучиться до святкового концерту з нагоди Дня Незалежності України. 6 днів мистецтва, літератури, театру і музики на Левандівці – все це на Фестивалі Параджанова: місце правди”, – наголосили організатори заходу.

Нагадаємо, минулого року на Фестиваль Параджанова до Львова приїхало близько 10 митців з різних країн світу, які творили в межах міжнародної резиденції “Тінь свободи”.

Довідково: Сергій Йосипович Параджанов (1924 – 1990) – український та вірменський кінорежисер, народний артист УРСР та лауреат Державної премії України ім. Т. Шевченка (1991, посмертно). З Україною режисера пов’язує велика частина життя та творчості: тут він створив фільми “Наталія Ужвій”, “Золоті руки”, “Думка”, “Перший парубок”, “Українська рапсодія”, “Квітка на камені” (у співавторстві). Міжнародне визнання прийшло до Параджанова після екранізації повісті Коцюбинського “Тіні забутих предків” (1964), який був і є одним з найвідоміших фільмів режисера, поруч з “Кольором граната” (1968).

Джерело: 032.ua

Цей допис уже прочитано 434 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: