“Треба чекати на провокації”: експерт попередив про нову загрозу для України з боку РФ

Росія може використовувати масштабні військові навчання “Кавказ-2020” для провокаційних дій проти України. Таку думку висловив екс-представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін в ефірі каналу “Україна 24”.

“На вересень Росія анонсувала великі військові навчання “Кавказ-2020″. Багато експертів висловлюють стурбованість, що під прикриттям цих навчань Росія може зробити деякі негативні заходи. Як Росія планує свою долю та чи буде ескалація – це питання до військових. Але ми бачимо відповідні попередження – від МЗС України офіційне звернення від представників Міноборони раніше висловлювалися. Було попередження від колишнього керівника американськими військами в Європі Бена Ходжеса. Всі вони зводяться до того, що від Росії потрібно очікувати певних провокаційних дій”, – заявив він.

Як зазначив Бабін, українській владі треба також взяти до уваги оголошену президентом РФ Володимиром Путіним мобілізацію резервістів на військові збори, про які росіяни не приховують, що вони пов’язані з цими навчаннями”.

“Це може бути звичайним елементом тиску, але я завжди враховую найгірші варіанти”, – додав він.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 85 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: