Home » Новини Львова » Трамвай №2 знову їздить на Пасічну

Трамвай №2 знову їздить на Пасічну

У міськраді запевнили: «Відновлено роботу трамвайного маршруту №2 до вулиці Пасічної – ввечері перші трамвайні вагони проїхалися по новій колії з пасажирами».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ремонтні роботи з облаштування трамвайної колії на відрізку дороги від вулиці Черемшини до вулиці Пасічній у рамках капітального ремонту вулиці Личаківській завершені. Ввечері трамвайні вагони маршруту №2 почали курсувати за звичним маршрутом – з кінцевою зупинкою на вулиці Пасічна».
Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак зазначив: «Обсяги робіт, які тут проведені, можна порівняти з будівництвом нової дороги: був повністю замінений колектор, замінені усі комунікації, постелено нове дорожнє полотно і змонтована нова колія за новими технологіями. Залишилося ще доробити деякі речі. Зокрема, поставити світлофори, деякі знаки дорожньої розмітки. Це все буде зроблено у вересні, бо з вересня вступають в дію нові норми ДБН, які регламентують ці роботи. Тому у вересні це все буде зроблено відповідно до нових норм».

Натомість керівник «Львівавтодору» Роман Познанський розповів: «Роботи з капітального ремонту вулиці Личаківській розпочалися з 25 березня 2017 року. Для зручності мешканців та можливості якомога довше використовувати вулицю для проїзду, роботи проводили поетапно. Під час ремонтних робіт, які тут проведені, було прокладено 965 м нового колектора, замінено усі інженерні комунікації і облаштовано нове дорожнє покриття протяжністю більше кілометра. Роботи проводили поетапно, щоб мешканці якомога довше могли нею користуватися для проїзду».

Своєю чергою, директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза запевнив: «На трамвайному маршруті №2 курсуватимуть 12 вагонів у робочі дні й вісім – у вихідні. У нас відбувається постійна ротація трамвайних вагонів по маршрутах. У планах запустити на цей маршрут і придбані нещодавно берлінські трамваї після проведення модифікації. Тут також було проведено випробування п’ятисекційного трамваю, який досі не міг тут курсувати. Під час пробної обкатки нова трамвайна мережа і колія добре себе покази. Якщо буде необхідність, то додатково поставимо ще компенсатори. Для нас дуже важливо відкрити цей маршрут, бо до відкриття маршруту №8 маршрут №2 був найбільш прибутковим. Тому для нашого підприємства це дуже вигідний маршрут, так і для мешканців».

Цей допис уже прочитано 4 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: