Трагедія в Середземному морі: П’ять військовослужбовців США загинули у результаті авіакатастрофи

П’ять американських військовослужбовців загинули в результаті авіакатастрофи, яка сталася під час навчальної місії в східній частині Середземного моря. Про це повідомляє газета Stars and Stripes.

За заявою EUCOM, інцидент трапився в п’ятницю ввечері під час звичайної операції з дозаправки в повітрі. Пошуково-рятувальні роботи розпочалися негайно, залучивши літаки та кораблі США, які вже перебували в районі Середземного моря.

Ідентифікація типу літака, що зазнав аварії, наразі залишається невизначеною. Проте KC-135 Stratotanker вважається основним військовим літаком-заправником у повітрі для армії США.

На даний момент не відомо, чи мали навчальні операції з дозаправки в повітрі який-небудь зв’язок із діяльністю авіаносної групи в регіоні. Поміж заходами підвищення безпеки в районі Близького Сходу зазначається також пересування низки наземних оборонних споруд США з метою захисту військових сил та стримання можливого розгортання широкомасштабної війни.

Раніше, 10 листопада, EUCOM повідомило про аварію військового літака США, який проводив навчальні операції в східному Середземномор’ї, і зазначило, що літак зазнав аварії та впав. Загинули п’ять американських військовослужбовців.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: