Трагедія в Києві: Ракетна атака 29 грудня призвела до двох загиблих та численних поранених

29 грудня, місто Київ потерпіло від масованої ракетної атаки, що спричинила трагічні наслідки. За даними мера Києва Віталія Кличка та КМВА, на цей час вже підтверджено загибель двох людей. Одне з тіл знайшли під завалами складу в Шевченківському районі столиці.

В результаті ракетної атаки, яку виконали російські війська, 24 особи отримали поранення. Офіційні дані з медичних закладів свідчать про 20 госпіталізованих осіб, але це число може зростати, оскільки ще триває уточнення інформації.

Варто відзначити, що у зв’язку з ліквідацією наслідків ракетної атаки поліція перекрила кілька вулиць у різних районах столиці, щоб забезпечити безпеку та координацію рятувальних робіт.

Російські війська використали близько 160 ракет різних типів у цій масованій атакі. Повітряні оборонні сили зуміли збити понад 30 ворожих цілей, включаючи ракети “Калібр”. Початково повідомлялося про 17 постраждалих, але згодом ця кількість зросла до 28 осіб.

Уряд та рятувальні служби продовжують працювати на місці подій, а поліція вживає заходів для забезпечення громадського порядку та безпеки громадян.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: