Home » Новини Львова » Тріснутий череп, зламані ребра і пальці: у Львові помер 19- річний студент, якого жорстоко побили

Тріснутий череп, зламані ребра і пальці: у Львові помер 19- річний студент, якого жорстоко побили

19-річний Владислав Гусманов, мешканець Володимира-Волинського, який у Львові отримав важкі тілесні ушкодження, помер 4-го жовтня.

Хлопець студент львівського університету, навчався на факультеті ІТ технологій, а також паралельно працював. 23 вересня його привезли з тяжкими тілесними ушкодженнями до лікарні. На жаль, не відомо, що трапилось із юнаком. Але батьки підозрюють на сина напали та так жорстоко побили. Дивує і те, що хлопець жив на орендованій квартирі, проте його виявили у гуртожитку, де він був у вкрай важкому стані.

Тріснутий череп, зламані ребра і пальці: у Львові помер 19- річний студент, якого жорстоко побили Тріснутий череп, зламані ребра і пальці: у Львові помер 19- річний студент, якого жорстоко побили

Зазначається, що у хлопця був критичний стан. У молодого чоловіка був був тріснутий череп, зламані ребра і пальці. За життя студента боролись лікарі, проте врятувати його не вдалось і 4 жовтня Владислава не стало.

Тріснутий череп, зламані ребра і пальці: у Львові помер 19- річний студент, якого жорстоко побили

Цей допис уже прочитано 265 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: