Home » здоров'я » Топ-5 порад як «перезавантажитись» після свят

Топ-5 порад як «перезавантажитись» після свят

Запахи олів’є та смачної куті ще відчуваються у повітрі, а попереду довгий робочий день…То ж як налаштувати себе на працю та «перезавантажитись» після свят?

  1. Налаштуйтесь морально.

Подумайте про позитивні моменти, згадайте, за що ви любите свою роботу. Також психологи радять планувати майбутнє. Думки про грядущу подорож або святкову подію допоможуть подолати післясвяткову зневіру та мотивувати до праці.  

  1. Налагодьте режим дня.

Під час свят наш режим сну збивається. Зазвичай ми пізно лягаємо спати, відповідно вранці ще довго ніжимось у ліжку. До того ж наше харчування в період свят ситне та хаотичне, що теж виснажує організм.

Тому потрібно налаштувати звичний режим дня та відновити або розпочати заняття спортом.

Здоровий сон зробить вас бадьорими та готовими до роботи, а фізичні вправи зарядять енергією на весь день.

  1. Харчуйтесь правильно.

Переїдання під час свят небезпечне. Солодощі, алкоголь, жирні страви та салати з майонезом спричиняють накопичення токсинів та додають небажані сантиметрі на талії.

Тож після свят варто обмежити споживання шкідливої їжі. Потрібно включити до свого раціону каші, овочі у будь-якому вигляді, фрукти, ягоди, обмежити споживання м’яса та відмовитись від алкоголь. Також варто зменшити порції та харчуватись кожні 3-4 години.

  1. Плануйте.

Одразу після свят важко знову увійти в звичний робочий ритм. Здається, справ безліч. То ж не знаєш, за що спершу взятись. Тому розкладіть все «по полицях». Встановіть пріоритети та не призначайте важливі зустрічі на перші числа місяця.

  1. Дихайте свіжим повітрям.

Свіже повітря – справжній порятунок для тих, хто не може налаштуватись на робочий лад. Піші прогулянки по парку або засніженими вулицями допоможуть знайти внутрішню гармонію, а чисте морозне повітря наситить організм киснем, запустить обмінні процеси в організмі та подарує заряд бадьорості.

Спеціально для Lemberg News підготувала Гогой Вікторія 

Топ-5 порад як «перезавантажитись» після свят

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – https://t.me/lembergnews

Цей допис уже прочитано 144 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: