Тисячі людей вийшли на протест проти посилення карантину в Мічигані – відео

Представники консервативних політичних сил протестували проти Коронавірусние карантину в Мічигані, який посилила губернатор-демократ Уітмер.
Тисячі демонстрантів у Лансінгі, столиці штату Мічиган, вийшли на акцію “Операція Gridlock” проти посилення правил карантину, яке прийняла губернатор Гретхен Уітмер. Про це повідомляє ABC News.

Тисячі людей вийшли на протест проти посилення карантину в Мічигані - відео

За даними поліції в акції брали участь від 3000 до 4000 чоловік. Велика частина з них протестувала прапорами і гудками в машинах, заблокувавши центральні магістралі міста на кілька годин. Однак близько 150 осіб зібралася біля Капітолію штату.

“Це довільне закриття підприємств залишило всіх цих працівників без діла. Це просто катастрофа. Це економічна катастрофа для Мічигану. І люди втомилися від цього”, – заявив Мешон Меддок, член Мічиганської Консервативної Коаліції, яка організувала протест.

Губернатор Уітмер сказала, що розчарована, оскільки більшість людей були без масок.

“Я бачила, як хтось роздавав цукерки маленьким дітям голими руками <…> Ми знаємо, що цей мітинг наражає на небезпеку людей. Цей вид діяльності піддає людей ризику, і, на жаль, він може продовжити кількість часу, який ми повинні будемо залишатися в положенні карантину “, – сказала вона.

Останні посилення карантину в штаті Мічиган зобов’язали людей виходити з дому тільки в крайніх випадках (візит до лікаря, або, наприклад, похід в супермакрет). Другорядні підприємства закриті. Reuters також уточнює, що жителям заборонили їздити в інші будинки і використовувати моторні човни.
США – на першому місці в світі за кількістю зафіксованих заражень коронавірусів (644 089) і смертей від COVID-19 (28 529). У Мічигані померли близько 1900 пацієнтів.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 157 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: