Театр імені Лесі Українки представив Україну на найбільшому театральному фестивалі світу у Франції

Львівський Театр імені Лесі Українки повернувся з Франції, де представив Україну на найбільшому та найпрестижнішому театральному фестивалі світу, що відбувається в м. Авіньйон.

13 липня театр зіграв свою найсвіжішу прем’єру “Imperium delenda est”/ “Імперія має впасти” на основній сцені Avignon Off Festival – La Manufacture.

Це не лише знакова подія для театру Лесі, але й важливий прецедент для українського театру. Цьогоріч вперше була сформована програма Українського павільйону – в знак підтримки українського голосу на європейській сцені.

Показ вистава пройшов дуже добре. Наші акторки випромінювали енергію та силу, а глядачі та професійна публіка наповну співпереживали тому, що вони бачать на сцені та знають про Україну сьогодні. Театр вже отримав попередні запрошення на інші фестивалі у Польщі, Німеччині та Франції.

Вистава “Imperium delenda est” – перша сценічна робота театру з часу повномасштабного вторгнення. Прем’єра відбулась 22 червня 2022 року.

DSC_6810.jpg

На фото акторки вистави: Анастасія Лісовська, Анна Васильченко, Анастасія Перець,

Зоряна Дибовська, Таїсія Малахова, Софія Лешишак, Оксана Цимбаліст

(фотографка – Т. Джафарова)   

Як зазначають в Театрі Лесі Українки:

“Вона невизначена чітким жанром – як і наше життя сьогодні. У ній багато голосів, що звучать люттю, болем і надією. У ній багато музики, що бринить боротьбою та свободою. Ми промовляємо слова, які написали цієї весни українські поетки та поети.  Ми ділимось страхами і снами. Ми сміємось з одного жарту, бо насправді це не жарт, але все одно смішний. Якщо чесно, то ми зробили це для себе, аби відновити рівний темп дихання. Сподіваємось, вам теж вдасться”.

Львівський театр імені Лесі Українки – це той театр, який працює тематично. В репертуарі театру в основну вистави про війну або дотичні теми до неї. Знаково, що свій театральний сезон 21/22 “без страху” театр завершив на Авіньйонському фестивалі виставою, яка розповідає про новий етап війни в Україні. Відверто, відкрито, з люттю та вірою в нашу спільну перемогу.

Львівські глядачі матимуть змогу побачити виставу “Imperium delenda est” 13 і 14 серпня на великій сцені театру за адресою: м. Львів Городоцька, 36.

Квитки на вистави театру можна придбати на сайті ticketclub.com.ua

Цей допис уже прочитано 1454 разів!

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: