Театр Франка попереджає про фейкові афіші вистави ‘Конотопська відьма’

У мережі Інтернет з’явилися фейкові афіші популярної серед українців вистави “Конотопська відьма”. Вони пропонують квитки на покази у Львові, Одесі та Червонограді. Проте Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, де відбуваються покази цієї вистави, підтвердив, що жодних гастролей у трупи не заплановано.

Режисер Іван Уривський отримав за “Конотопську відьму” престижну Шевченківську премію, тому популярність вистави велика. Проте представники театру імені Івана Франка закликають глядачів бути обережними. Не варто довіряти фейковим афішам, що поширюються в мережі.

«Подібні тексти, зокрема, з використанням фото з наших вистав, вважаємо неприпустимими і такими, що вводять глядачів в оману», — зазначили у дописі.

Варто відзначити, що квитки на покази “Конотопської відьми” у Києві зникають миттєво. Через це театр оголосив про додаткові виступи. Черга охочих придбати квитки на цю популярну виставу значно збільшилася, але театр закликає глядачів довіряти лише офіційній інформації, яка розміщується на їхній офіційній сторінці та відповідних інтернет-ресурсах.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: